« zpět

Luxusní italské hliníkové a lamelové pergoly, markýzy, rolety

Italská společnost Pratic, výrobce a dodavatel venkovních pergol s pohyblivou a zcela nepromokavou střechou, stínících markýz, rolet a další techniky, je špičkou ve svém oboru. Společnost se pyšní již více než 50letou tradicí. Proslulý italský design se promítá v každém detailu. Vedení textilií, odvod vody, ovládání, to vše jsou velmi důmyslně promyšlené, systémy, skryté uvnitř konstrukce, chytře zakomponované do celého systému. Nenajdete nic, co by kazilo celkový vzhled či funkci celého systému. 

Hliníkové pergoly jsou moderní a bezúdržbové. Vynikají svou jednoduchostí a elegancí. Vybírat můžete z několika typů konstrukcí, druhů a barev textilií.

 

Lamelové pergoly jsou určeny k celoročnímu používání. Můžete je zcela uzavřít a vytvořit tak plnohodnotný obývací prostor. Pokud pergolu vybavíte infrazářiči nebo teplomety, je možné využívat pergolu skutečně po celý rok. Luxusní lamelové pergoly jsou velmi odolné, jsou konstruovány jako kvalitní ochrana proti slunci a horku, ale hravě zvládnou jakýkoliv déšť a silný vítr, odolají i sněhu.

 

Pokud upřednostňujete stylovou klasiku, vyberte si některou z moderních dřevěných pergol.

 

Balkóny a terasy bytů účinně zastíní venkovní markýzy. Jsou vyrobeny z technických textilií a jsou až neuvěřitelně odolné proti dešti a větru.

  

Záleží jen na vás, který typ konstrukce, či zastínění si vyberete. Posuvnou nepromokavou stahovací střechu, naklápěcí lamelovou střechu, screenové boční rolety, nebo bezrámové skleněné posuvné stěny?
Dle vašeho výběru vám postavíme vzdušnou elegantní zahradní pergolu, uzavřený celoročně obyvatelný prostor, nebo luxusní venkovní posezení pro hosty vašeho hotelu, penzionu a restaurace. Užijte si luxusní pobyt venku bez ohledu na počasí.

Společnost STAVEKO TRADE je dovozcem všech těchto luxusních pergol. Specializujeme se pouze na pergoly, jsme odborníky v oboru. S výběrem vám rádi pomůžeme. Objednávce předchází celkové zaměření prostoru, návrhy možností, výběr konstrukce i materiálů, vizualizace. Pergoly dodáváme na klíč včetně přípravy stavby, odzkoušení i následného servisu.

Každá pergola je originální, maximálně se přizpůsobí vašim požadavkům i potřebám okolí.

Moderní technologie výroby, kvalitní vstupní materiály, pečlivá kontrola a testování vám zaručí perfektní výsledek. Italské pergoly Pratic Vám zajistí bezproblémové používání až na 20 let. Společnost STAVEKO TRADE vám navíc poskytne garanci 5 let.

Prohlédněte si naše realizace pergol a vyzkoušejte konzultaci ZDARMA.

pergola_vision
 
/
 
Přečteno: 5156x

Další články ze sekce Zimní zahrady


Vyberte si svůj kraj:

NÁVRH ZAHRADY ZDARMA!

Navrhneme Vám kuchyni na klíč! Nechte nám na sebe kontakt a domluvíme se s Vámi osobní schůzce.
Odkud jste (okres): *
Vaše jméno a příjmení: *
Váš email: *
Váš telefon: *
Chci zasílat i další akční nabídky, SOUTĚŽE a informace

Nejnovější

Zahradní slunečník 17
zahradní nábytek - inspirace 2
zahradní nábytek - inspirace 10
zahradní nábytek - inspirace 19
11812_6-corfu-hnedabezove-podusky
zahradni-nabytek-vyprodej-2014

Nejčtenější